Приєдналися до регіональної нетворкінгової зустрічі в рамках проєкту «Здорові бібліотеки». Для більшості наших колег, які представляли різні регіони України це була поїздка, під час якої бібліотекарі-учасники проєкту «Здорові бібліотеки» відвідали Київ для обміну досвідом з питань промоції здоров'я та ближчого знайомства з командою Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я.
Насичена дводенна програма нетворкінгу надихнула та зарядила позитивом, бо ж дійсно відчували, що перебуваємо серед активних та небайдужих колег. Місцем зустрічі стала Національна наукова медична бібліотека України / NSMLU , тому мали можливість не лише попрацювати, а й насолодитися перебуванням у цій історичній споруді, колишньому особняку родини Терещенків.
У перший день зустрічі обговорили результати проєкту у 2024 році, дізналися про те, як обирати здорові книги від журналістки Наталії Бушковською, прослухали презентацію-лекцію «Книги рецептів відомих українок» від Лариси Латипової та мали змогу потрапити на творчу зустріч із відомим письменником Мирославом Дочинцем. Наступний ранок розпочали з руханки у садочку бібліотеки та надихаючого спілкування з письменницею і психологинею Катериною Флекман. А згодом вівідали Національний музей медицини України, познайомилися з віхами розвитку вітчизняної медичної галузі та вкотре відчули велич людського розуму і духу. Втомлені, але задоволені та заряджені на дію розійшлися-роз’їхалися рідними містами і бібліотеками для того, щоб далі працювати задля профілактики здоров’я у своїх громадах. А значить – далі буде) 
Зустріч, як і проєкт «Здорові бібліотеки», була організована та проведена благодійним фондом «Бібліотечна країна» Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна, за що ми щиро вдячні. Мета проєкту: створення комплексної програми інформування громадян у пілотних громадах щодо профілактики неінфекційних захворювань через бібліотеки та літературу, адже саме бібліотеки як центри інформації та комунікації можуть відігравати важливу роль у профілактиці захворювань та промоції здорового способу життя.


 

Графік