×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Наші традиційні літературні перевтілення до Всеукраїнського дня бібліотек) Цього разу спробували перевтілитися та відчути колорит ювілярки цього року – п’єси Михайла Старицького «За двома зайцями». Написана вона у 1883 році, 140 років тому, і відтоді популярність та слава не полишають її і до нині. Колоритний гумор, кумедні типажі, динамічний сюжет зробили «комедію із міщанського побуту зі співами і танцями» справжнім народним хітом. Популярності п’єсі додав і культовий однойменний фільм 1961 року з неперевершеними Олегом Борисовим і Маргаритою Кринициною у головних ролях.
Тож, і ми спробували відтворити історію женихівства київського цирульника Свирида Петровича Голохвостого, у якого «в галавє завсегди такий водеволь, што только мерсі»)
Зустрічайте: Прокіп, Явдокія та Проня Сірки, Свирид Голохвостий, Секлета Лимариха, Химка, Меронія та інші безсмертні персонажі у виконані нашої «театральної трупи»)
З Всеукраїнським днем бібліотек! Завжди раді!)

{gallery}biblioteki/priorka/2023_gallery/2023_09_30{/gallery}