×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

5 вересня 2023 року виповнилося 100 років від дня народження українського дитячого поета, перекладача та пісняра Грицька Бойка. Ювіляр – один з найвідоміших та найплідніших дитячих письменників. Григорій Пилипович Бойко народився на Донеччині. Декілька поколінь Бойків, як згадує його син Вадим, уміли говорити віршами. Письменник видав близько ста книжок для дітей. Ще за життя наклад його книжок сягав двадцяти мільйонів. Особливо полюбилися малечі "Билиці дяді Гриця", "Про дідуся Тараса", "Смішинки", "Хлопчик Ох", "Ніс у сметані", "Шпаргалка-виручалка" та інші. А ще на слова поета створено понад чотириста пісень, здебільшого для дітей. В творчому доробку ювіляра – смішинки про малят і звірят, шкільні й спортивні веселинки, скоромовки-спотиканки, загадки адресовані тим, хто цінує гостре, влучне слово, любить і розуміє гумор, уміє покепкувати не тільки з когось, а й із себе самого.
Як бачите, наша віддана читачка Аля вже читає) 😊 Запрошуємо до бібліотеки, де ви зможете більш детально познайомитися з творчістю Грицька Бойка.

{gallery}biblioteki/priorka/2023_gallery/2023_09_06{/gallery}