Приєдналися до чудового заходу – Свята знань, ініційованого та проведеного з ініціативи та за підтримки депутата Київради від Оболонського району Мирослава Смірнова. Насичений святковий захід до Дня знань відбувся у новому сквері біля метро «Героїв Дніпра», до облаштування якого пані Мирослава також причетна. Чудове місце зібрало неймовірну кількість друзів та подарувало радість і, сподіваємося, натхнення на увесь навчальний рік) 
Програма заходу була різноплановою та прийшлася до смаку і діткам, і дорослим, які змогли приєднатися та конкурсів, майстерок, створити свій образ завдяки аквагриму, випробувати вправність у тирі та отримати смачні подарунки.
Особливий настрій створили і відомий ведучий Вʼячеслав Соломка та артисти, які забезпечили музичну частину свята. Ми ж запропонували усім створити свій креативний та неповторний шкільний розклад з застосуванням принципу апсайклінгу – переробки старих речей на нові. Тож, вживані журнали, що вже відслужили, стали прикрасою для наших новеньких розкладів.
Дякуємо усім, хто приєднався: матеріали закінчилися швидше, ніж бажаючі творити)
Дякуємо ЗСУ за можливість зустрічатися, ділитися емоціями та отримувати радість!