Мегапопулярна книжкова серія про пригоди Котів-вояк цьогоріч відзначає маленький ювілей. З моменту виходу першої частини цього котячого фентезі минуло вже 20 років і за цей час автори та герої заполонили серця мільйонів прихильників з усього світу. Серед наших читайликів теж чимало поціновувачів історій про котячі пригоди та перемоги, бо ж вони насичені подіями та сюжетними поворотами, а читаються - на одному диханні)
Оригінальна серія складається з майже 40 книг, розділена на п’ять циклів, в кожному з яких по шість книг, плюс окремі книги-путівники та комікси в стилі «манґа». У центрі сюжету - клани диких котів, які потрапляють у неймовірні пригоди, намагаючись захистити свою територію і своє життя.
Ерін Гантер, автор серії, насправді є колективним псевдонімом одразу кількох сучасних письменниць: Вікторії Холмс, Кейт Кері, Керіт Болдрі, Джилліан Філіп, Інбалі Ізерлес, Туї Т. Сазерленд, Кейсі Відхамм та Роузі Бест. Кожна книга Ерін Гантер - захопливий роман, насичений фантастичними пригодами, цікавими історіями та стрімким розвитком подій. Щоразу письменницям вдається вдало поєднати в своїх персонажах людські якості та реалістичну поведінку тварин.
Якщо ви ще не знайомі з героями книги-ювілярки, то неодмінно завітайте до бібліотеки і відкрийте для себе захопливий світ котячого життя)

 


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227