×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Не лише книгами і читанням жива наша книгозбірня) Як бачите, наші читачі полюбляють інколи пограти в свої улюблені настільні ігри, а їх у нас вистачає. І ви приходьте! І свої приносьте та друзів запрошуйте) Тим паче, що розпочалася улюблена пора наших читайликів – літо, а з ним і довгоочікувані канікули. Тепер часу більше і на читання, і на дружнє спілкування.
Бібліотека має чимало цікавих настільних ігор, зокрема екологічного спрямування, які допомагають в ігровій формі формувати екозвички та навички. Наприклад, наш фаворит – настільна гра «Еко-Мемо». Це чудовий розвиваючий тренажер пам'яті та звички сортування відходів для дітей та дорослих. У наборі знаходяться: парні картки, які зображують різні типи відходів та їх маркування; поле для сортування, де детально описано і візуалізовано що куди сортувати; фішки подяки, пояснюють навіщо потрібно сортувати — це картки, на яких зображені українські виробники, які виготовляють речі з вторсировини, або пропонують альтернативу одноразовим пластиковим речам. Хто назбирає найбільшу кількість фішок подяки, той переможець гри “Еко-Мемо”, але в нашій грі всі переможці, бо рятують планету від забруднення сміттям.
Ще одна цікава гра для шанувальників історії – «Мандрівка Україною», яка здатна перенести у різні епохи. Так, ви станете учасником славних баталій, пізнаєте багатьох відомих українців, які творили історію нашої держави та зможете побувати у більш ніж 100 неповторних куточках України.
Запрошуємо до нашої бібліотеки-ігротеки!)

{gallery}biblioteki/priorka/2023_gallery/2023_06_20{/gallery}