×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Чудовий подарунок, який ми отримали від нашої гості Валентини Мержиєвської, співзасновниці альтернативної школи БеркоШко, авторки подкасту Валентність та ідеї проєкту MemoryCraft, як бачите, знайшов своє місце і своїх поціновувачів) Тому неприхований інтерес «ЧасоЛінія», а саме так назвали автори цей проект, що вилився у вагомий плакат з таким же вагомим набором історичних фактів і порівнянь, викликає і у малечі, і у дорослих наших читачів.
ЧасоЛінія співставляє події в Україні і світі та дає наочне відображення того, як тривав процес історичного розвитку від давніх часів аж до останніх подій. Повірте, що багато фактів та порівнянь викличуть у вас не лише інтерес, а й здивування. Тому – мерщій до бібліотеки: відкривати, вивчати, порівнювати, бо ж, як говорять, краще один раз побачити, ніж багато почути)

{gallery}biblioteki/priorka/2023_gallery/2023_05_22{/gallery}