×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Приєдналися до Марафону відповідальності, ініційованого Фонд Родини Богдана Гаврилишина / Bohdan Hawrylyshyn Family Foundation. Це вже VII подібний марафон, головною метою якого є поширення цінностей відповідальності серед українців та українок. За задумом авторів ідеї, поки зростатимуть соняшники, а це близько 100 днів, можна багато чого встигнути. Наприклад, задонатити на важливі збори для військових, підписати петицію про перейменування вулиці у вашому місті, більше не відкладати візит до лікаря, запросити друзів на вечір настільних ігор і ще багато-багато різних речей. Тож, основна ідея Марафону відповідальності полягає в тому, щоб розповісти про позитивні зміни, які відбуваються щодня, та про активних і небайдужих українців, які творять ці зміни.
Як бачите, соняшники сорту «Богдан Гаврилишин» вже у грунті і ми з нетерпінням чекатимемо, коли вони почнуть радувати нас своїми зростання та цвітінням. Наш бібліотечний марафон лише розпочато. Далі ми неодмінно будемо вас інформувати про те, які зміни відбуваються, ділитися нашими думками і мріями, згадувати визначного українця Богдана Гаврилишина, який багато зробив для оновлення та перетворення українського суспільства і продовжує це робити і сьогодні, наприклад, завдяки своїй «Декларації відповідальності людини» та ось таким марафонам відповідальності.
Приєднуйтесь і ви!

{gallery}biblioteki/priorka/2023_gallery/2023_05_12{/gallery}