×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 З нашими розумними книжечками це можливо!) У цьому пересвідчилися і наші учорашні гості – другокласники Спеціалізована школа14 ім СФ Грушевського Про енциклопедії, їхню історію, специфіку та особливості дізнавалися разом. Здається, нам це вдалося)

Сучасні дитячі енциклопедії притягують до себе, вражають різноманітністю, вони яскраві і за формою, і за змістом. І це чудово!) Саме ж слово «енциклопедія» набуло сучасного значення після того, як у XVI ст. з'явились книжки, де були зібрані відомі на той час знання з різних галузей науки, саме їх і назвали енциклопедіями. Енциклопедія як жанр наукової та науково-популярної довідкової літератури має певні особливості: тут доступність та зрозумілість має поєднуватися з чіткістю та логікою викладання матеріалу, а головне – всебічністю та узагальненням. Цим енциклопедії і відрізняються від інших видів наукових видань, де матеріали можуть містити авторські висновки. Саме слово «енциклопедія» запозичене з французької мови, а французьке encyclopédie походить від пізньолатинського encyclopaedĩa, утвореного з грецького ἐγκύκλιος παιδεία, буквально перекладається як "круг наук".
Ось такі вони – ці енциклопедії, що знають все про все!)😊 Приходьте читати!

{gallery}biblioteki/priorka/2023_gallery/2023_05_06{/gallery}