Міжнародний день сонця щороку відзначається 3 травня. Цього року він видався неймовірно сонячним!  У цей день зазвичай відбуваються різноманітні заходи, спрямовані на демонстрацію можливостей сонячної енергії.

Проводяться виставки та зустрічі, конкурси, змагання, пробіги сонячних автомобілів,  знайомство з можливостями експериментальних сонячних будинків.  Ось і ми з сонечком погралися, помалювали, дізналися чимало цікавинок і навіть змайстрували і перевірили у дії сонячний годинник!
Сонце – джерело життя і енергії, а наша планета виникла саме завдяки сонцю. Люди здавна поклонялися Сонцю як божеству і влаштовували на його честь різні свята. Згадати хоча б  Масницю, День літнього сонцестояння і День весняного рівнодення. На честь Сонця писались заклинання, пісні, влаштовувалися ігри. Ми теж погралися і розважилися  досхочу разом з нашими читачами – учнями 3-б класу школи №14. Виявляється, гратися з сонечком справді весело – можна пускати сонячних зайчиків, удосконалювати портрет друга, отриманий  від його тіні, пройти крізь умовні ворота двох світил і просто радіти його теплим та лагідним промінчикам.

А сонячний годинник, перший годинник, який придумала людина, і справді працює! Перевірено!


 

Графік