×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Кожна країна має свою неповторну та унікальну історичну спадщину, що потребує особливої уваги та турботи держави.

Наприклад, в Україні, за попередніми даними, нараховується 1399 міст і селищ і більше 8 тисяч сіл з цінною історико-архітектурною спадщиною. Як відомо, 18 квітня в усьому світі відзначають Міжнародний день пам’яток та визначних місць, що співпадає з українським Днем  пам’яток історії та культури. Тож, у цей день ми говорили про надзвичайну красу України, різноманіття нашої спадщини, потребу її збереження та охорони.  
Літературно-пізнавальний вернісаж «Визначні місця України» відбувся для учнів 1-б класу школи №16. Згадали нашу гордість, занесену до списку світової спадщини ЮНЕСКО. А це – собор Святої Софії і Києво-Печерська Лавра в Києві, ансамбль історичного центру Львова, резиденція митрополитів Буковини в Чернівцях, залишки стародавнього міста Херсонес Таврійський у Криму, дерев’яні церкви Карпатського регіону, Дуга Струве та букові праліси Карпат.

З особливим ентузіазмом усі взялися до створення незвичної  мапи, де пам’ятку розмістили відповідно до регіону, в якому вона перебуває. Усім сподобалося, а заодно ще й з географією познайомилися! А ще зробили висновок, що кожна країна багата своєю неординарністю та особливістю історії і культури. А створені талантом і працею наших пращурів культурні цінності і справді унікальні і саме від нас залежить їхнє майбутнє!

 

{gallery}biblioteki/chekalin/gallery_2018/2018_05_02{/gallery}