Вітаємо ще одну ювілярку року - письменницю Євгенію Пірог з 65-річчям та згадуємо як радо вітали її у стінах нашої бібліотеки) 😊 Євгенія Пірог – письменниця, сценаристка, авторка й кураторка Всеукраїнської ініціативи «Додай читання!», дитячого конкурсу коміксів про силу читання «ЧитайСвіт» та багатьох інших проектів, спрямованих на популяризацію книги.

Наприклад, проекти «Срібна Книга», «Казковий гопак», «Дмитрикова бібліотека» й артбук «Добро-Дій», до яких долучено широке коло читачів та книготворців, вже визнано Національними рекордами України. Авторка книжок для дітей «Мрії збуваються. Казкова історія, яку розповів Різдвяний Янгол», «Хлопчик Вітерець та Золота Планета», збірок віршів «Сумка мами кенгуру», «Марися та котячі походеньки», «Сильвестр та друзі», повістей «Астронавти з Великої Росяної», «Кіт Мармур та різдвяні пряники», «Агент безпеки Ромчик, або експрес Щастя» та інших. Твори для підлітків «Тридцять перший меридіан» і «Сім дорослих днів» поповнюють поличку сучасної інклюзивної літератури. Записала цикл авторських радіопрограм «Реальні Мрійники» за участі відомих письменників та митців. За сценаріями Євгенії Пірог поставлено кілька вистав.

Запрошуємо до бібліотеки, де ви зможете познайомитися з книгами авторки більш детально та «додати читання» разом з ними!)