×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 Коли ж, як не сьогодні, у день святого Валентина, взятися за романтичні і щемливі історії про почуття?! У нас таких історій вистачає, тому залюбки запрошуємо і почитати, і сфотографуватися під нашими сердечками. Тож, до традиційних валентинок варто додати і чудові історії про кохання.

Скажімо, книгу Анни Лачиної «Фактор кохання», яка відкриває трилогію авторки. Головні героїні цієї книги - дівчата Патриція і Магда - мріють про палке романтичне кохання. Кожна з них знаходить собі хлопця-друга по своєму: хто в реальному житті, а хто в неозорому інтернет-просторі. І хоч події, подеколи бурхливі та таємничі, розвиваються по-різному, проте дівчат, як і сучасних підлітків, хвилюють ті самі гострі питання: як «розгадати» свого друга? Як побороти власні страхи та комплекси і виявити почуття? Як бути самим собою і сприймати всіх такими, якими вони є? Чи ще одна особлива книжечка «Йорген + Анна = любов» Вігдіса Йорта. Анна непосидюща, весела десятилітня дівчинка, яка понад усе любить таємниці, лазити по деревах і гасати на велосипеді. Та ось у її класі з’являється новачок, Йорґен, і звичний світ Анни перевертається догори дриґом, бо вона вперше в житті закохується. На її шляху стають численні суперниці, але Анна готова на все, щоб здобути прихильність Йорґена. Бо ж коли йдеться про кохання, усі засоби дозволені, хіба ні?

Тож, даруйте валентинки, вітайте один одного з цим романтичним святом і читайте романтичні історії про кохання та почуття!

 {gallery}biblioteki/priorka/2023_gallery/2023_02_14{/gallery}