Днями мали можливість доєднатися до масштабного та потужного заходу з обміну досвідом з британськими бібліотеками. До зустрічі, що відбулася на платформі Zoom, зголосилися більше 300 людей, зокрема 130 британців.

Про проект впровадження екопростору у нашій бібліотеці розповіли окремо, чому неймовірно раді. А також раді були чути і читати захоплені коментарі британських та українських колег про нашу роботу та наших чудових українських діток. Загалом британці були і справді вражені стійкістю та активністю українських бібліотек в умовах війни. Підтвердження цьому – коментарі у чаті, багато з яких були «Slava Ukraini!»

Захід було організовано благодійним фондом «Бібліотечна країна» Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна та
британською організацією “Libraries Connected”, яка створена, щоб відстоювати потужність бібліотек, демонструвати їхню важливість для окремих людей і громад, а також підтримувати керівників бібліотек у Великобританії. Універсальні бібліотечні пропозиції (Universal Library Offers) спрямовані на об’єднання спільнот, покращення добробуту та сприяння рівності через навчання, грамотність і культурну діяльність.
Щиро вдячні за запрошення та можливість взяти участь у міжнародному заході з обміну досвідом з британськими колегами Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна та особисто Люсьєна Шум!