×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 В останні дні осені народилися два всесвітньо відомих автори, яких цьогоріч ми згадуємо як ювілярів року. 29 листопада виповнилося 220 років від дня народження чудового німецького казкаря Вільгельма Гауфа, а 30 листопада – 355 від народження знаменитого англо-ірландського письменника Джонатана Свіфта. Їхні твори, залишені нам у спадок до цього часу отримують нашу читацьку любов і приносять насолоду.

Казки Гауфа «Карлик-ніс», «Маленький Мук» та інші були неймовірно популярними за часів їхнього автора, залишаються такими і зараз. Окрім казок, з під пера письменника вишли декілька оповідань, сатиричний твір «Людина на місяці» та 2 романи. Його фізичне існування було недовгим, проте він продовжує жити у своїх творах дотепер.
Знаменитий англо-ірландський письменник Джонатан Свіфт народився 30 листопада 1667 року в Дубліні в сім'ї протестантів. Майбутній письменник навчався в Трініті-коледжі, після отримання освіти Свіфт став скептично ставитися до вченості, але починає писати поетичні твори і збирає величезний матеріал для своїх сатиричних творів. У 1726 році були видані перші дві частини книги "Подорожі Гуллівера", в яких не було вказано справжнє ім'я письменника. Твір мав колосальний успіх у читачів і отримав неймовірну кількість відгуків та рецензій. Сьогодні ж він відомий насамперед як письменник, автор тетралогії "Подорожі Гуллівера", яскравого сатирико-фантастичного твору.
Приходьте до бібліотеки читати і захоплюватися!)

{gallery}biblioteki/priorka/2022_gallery/2022_12_01{/gallery}