В останні дні осені народилися два всесвітньо відомих автори, яких цьогоріч ми згадуємо як ювілярів року. 29 листопада виповнилося 220 років від дня народження чудового німецького казкаря Вільгельма Гауфа, а 30 листопада – 355 від народження знаменитого англо-ірландського письменника Джонатана Свіфта. Їхні твори, залишені нам у спадок до цього часу отримують нашу читацьку любов і приносять насолоду.

Казки Гауфа «Карлик-ніс», «Маленький Мук» та інші були неймовірно популярними за часів їхнього автора, залишаються такими і зараз. Окрім казок, з під пера письменника вишли декілька оповідань, сатиричний твір «Людина на місяці» та 2 романи. Його фізичне існування було недовгим, проте він продовжує жити у своїх творах дотепер.
Знаменитий англо-ірландський письменник Джонатан Свіфт народився 30 листопада 1667 року в Дубліні в сім'ї протестантів. Майбутній письменник навчався в Трініті-коледжі, після отримання освіти Свіфт став скептично ставитися до вченості, але починає писати поетичні твори і збирає величезний матеріал для своїх сатиричних творів. У 1726 році були видані перші дві частини книги "Подорожі Гуллівера", в яких не було вказано справжнє ім'я письменника. Твір мав колосальний успіх у читачів і отримав неймовірну кількість відгуків та рецензій. Сьогодні ж він відомий насамперед як письменник, автор тетралогії "Подорожі Гуллівера", яскравого сатирико-фантастичного твору.
Приходьте до бібліотеки читати і захоплюватися!)


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227