Заходьте на гарбузово-книжковий фестиваль!) 😊Гарбузовий сезон у розпалі, бо саме зараз час смакувати цим яскравим, смачним і корисним овочем і, звичайно ж, читати цікаві гарбузові історії. А, наприклад, у США та Канаді саме 26 жовтня відзначають День гарбуза. Тож і ми вирішили потішити вас і себе гарбузовими фантазіями.

Батьківщиною гарбуза вважається Америка, а найдавніші згадки про овоч датуються ще десь між 7000 і 5500 роками до нашої ери у Мексиці. У США гарбуз став однією з найпопулярніших і найважливіших сільськогосподарських культур. Не дивно, що це свято зародилося саме у США, бо гарбуз є одним з символів американської нації. Ця традиція бере свій початок з тих далеких днів, коли перші пілігрими оселилися на континенті. Основною проблемою для них стала нестача їжі, яку вони змогли вирішити за допомогою вирощування гарбузів. З розвитком промисловості велика частина людей переселилася в міста, де гарбуз перестав посідати важливе місце в раціоні. Але повага до цього плоду збереглася у вигляді прикраси будинків на свято Усіх святих.
Українці теж полюбляють гарбузові смаколики. І саме тому гарбузові навіть перепала важлива місія очолити рід) 😊Пам’ятаєте: «Ходить гарбуз по городу і питається свого роду: а чи живі, чи здорові всі рожичі гарбузові?)»