Натворили ось такої неповторної краси! Віночки на голову, створені нашими майстренятами, неодмінно стануть особливою прикрасою та святковим атрибутом для кожної з них) Віночки створювалися у двох різних стилях – народному та вишуканому, але очей не відірвати від будь-якого! Погоджуєтесь?) 😊

Вінки у багатьох націй – це прикраса для дівчат та жінок, яка виготовляється з квітів – живих чи штучних, а також різних кольорових деталей: пір’я, намистин, блискіток. Український віночок прикрашав голову нареченої під час весільних обрядів та деяких інших свят. В наш час він є не тільки частиною певних ритуалів, але й стильним жіночим аксесуаром який стає все популярнішим. Віночок ідеально гармонує з вишитою сорочкою, сукнею чи звичайними джинсами, а також підкреслює природну красу, надає рисам обличчя ніжності, витонченості та водночас впевненості.
Наші дівчатка справилися з завданням чудово і тепер можуть пишатися своїми витворами. Залишається додати, що черговий майстер-клас провела майстриня Наталія Чередніченко Natali Cherednichenko. А ми чекаємо усіх на творчі зібрання у бібліотеці щоп’ятниці о 16.00. Слідкуйте за анонсами і до зустрічі!