Друзі! Ділимося з вами гарною новиною! Наша бібліотека нарешті позбулася радянського спадку і офіційно змінила назву! Тепер замість «Бібліотека імені Саші Чекаліна для дітей» буде «Бібліотека на Пріорці для дітей».

Цієї миті ми чекали впродовж кількох років і нарешті учора це сталося. Як відомо, депутатський корпус Київської міської ради підтримав рішення про перейменування нашої бібліотеки та трьох столичних залізничних станцій. Таке рішення цілком логічне в руслі завершення процесу декомунізації та дерусифікації у столиці. Рішення були прийняті на пленарному засіданні Київської міської ради.
Як прокоментував ситуацію, заступник міського голови – секретар Київської міської ради В.Бондаренко для ЗМІ, рішення щодо перейменувань зрозумілі та єдино правильні, оскільки російська «світова» культура є частиною російської «пекельної» пропаганди, значить вона є так само зброєю, яку використовують проти українців. Допоки міські об’єкти названі іменами тих, хто здійснював геноцид українського народу, – доти «рускій дух» із шовіністичним ухилом буде бадьорити своїх мешканців «визволяти братський народ». Наступними кроками стане перейменування інших об’єктів та вулиць, які до цього часу все ще пов’язані з країною-агресором, що , безумовно, неприпустимо сьогодні.
Вітаємо усіх друзів бібліотеки з цією маленькою перемогою!
Чекаємо на нашу велику перемогу, віримо в ЗСУ та наш народ.
І обіймаємо кожного читайлика!)
Слава Україні!