Згадуємо автора «Пригод Аліси у Дивокраї» у день його 190-річчя і, звичайно ж, читаємо його неймовірні історії. Наприклад, на нашій ювілейній книжковій виставці ви зможете ознайомитися з незвичайною книгою-картиною, написаною мікрошифром, прочитати яку можна за допомогою лупи. Такий чудовий подарунок ми отримали від друзів бібліотеки, за що неймовірно вдячні!
Льюїс Керрол (справжнє ім’я Чарльз Лютвідж Доджсон) – англійський письменник, математик, філософ народився 27 січня 1832 року у Дерсбері, в графстві Чешир, в багатодітній сім’ї священика. З відзнакою закінчив коледж Церкви Христової Оксфордського університету за спеціальністю математика і класичні мови, там же Доджсон отримав ступінь магістра. Письменницьку діяльність розпочав під час навчання в коледжі: складав вірші та короткі оповідання. Найвідоміші літературні твори Керролла: «Пригоди Аліси у Дивокраї», «Аліса в задзеркаллі». Завдяки цій історії читач переміщується у дивний, але такий чарівний світ. Легкість у грі слів, логіці й фантазії задовольняють широку читацьку аудиторію, починаючи від дітей, закінчуючи літературною елітою.
Прототипом Аліси стала 4-річна Аліса Ліддел – одна з п’яти дітей приятеля та колеги. «Аліса в Країні чудес» з’явилася у 1864 році, а вже в 1871 році читачі зустрілися з її продовженням – «Аліса в Задзеркаллі». Навіть якщо ви ніколи не читали про пригоди Аліси, ви напевно знайомі з цією історією хоча б в загальних рисах, адже казка лягла в основу безлічі фільмів, серіалів, мультфільмів, комп'ютерних ігор і навіть коміксів.
 

Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227