ukenfrdeitptru

 Цьогоріч наші славні воїни відзначають тридцятиріччя Збройних Сил України, але історія українського війська має славну і звитяжну традицію. Вітаємо усіх, хто причетний до почесної варти захисту нашої держави та схиляємо голови перед мільйонами українців, які віддали життя за рідну землю, її свободу та незалежність.

Запрошуємо до бібліотеки, де ви зможете познайомитися з книгами, які розповідають про шлях українського воїна. Наприклад, видання видавництва «Балтія-Друк» так і називається «Шлях українського воїна». Книга для дітей та юнацтва про українську армію, яку створювали наші предки, починаючи від походів князів Олега та Святослава. Армію, слава якої гриміла з часів Війська Запорізького до партизанів Повстанської армії. Це нащадки тих воїнів, які встали на захист Вітчизни в 2014 році і дотепер несуть службу в лавах об'єднаних сил. Юні читачі довідаються про структуру і завдання сучасної армії, нове озброєння і оснащення Збройних сил України, про те, що маємо зробити для розбудови нашої армії згідно зі стандартами НАТО – кращих армій світу, що стоять на сторожі миру у своїх державах.
Сучасний солдат, насамперед, відзначається не тільки вражаючою фізичною і психологічною витривалістю, але і в досконалості володіє кількома професіями. Розум, знання, швидкість реакції, вміння об’єктивно оцінювати обставини і приймати швидкі рішення, оперативно реагуючи на їх зміну, - все це складає основні характеристики сучасного солдата і командира.
Розповідь доповнюють оригінальні ілюстрації, які не залишать байдужими не тільки хлопчиків, але й дівчаток.


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227