ukenfrdeitptru

 Наприклад, Софійка та Руслан, братик і сестричка, вже обрали серед новинок собі до смаку. І ви не баріться!) 😊

Скажімо, Ква(ко)ролі світів, герої однойменної книги вінницької авторки Ольги Дужак, не бояться пригод і нових відкриттів, то, мабуть, не злякати їх і нашою київською суцільною ковзанкою, що виникла після льодяного дощику)😊 Книга розповідає про веселі космічні детективні пригоди українського жабеняти Дрімка. Разом зі своїм другом капітаном Квакером вони допомагаєють піратам Космо-Котам зменшити вагу, опиняються серед неймовірних нанорослин у лабораторії професора Кванкуса, розкривають таємницю зникнення першої планети Космо-Жаб Авак-37. Історія, зокрема, торкається тем дбайливого ставлення до світу та важливості здорового харчування.
Книжка- гра Татусі Бо «Екопригоди суперкомпанії» від видавництва «Ранок» особлива і за змістом, і за формою. Вона надрукована на екопапері, а команда супергероїв-прибиральників добре знає свою справу. Павучиха Поля, русалка Марина, черв’як Леонід, робот Зеро знають як врятувати Всесвіт, а для цього варто – прибрати, відсортувати, переробити відходи. Їм під силу очистити не лише нашу планету, а й увесь космос!
Видавництво «Веселка» видало серію дотепних коміксів Джоанни Коул «Чарівний шкільний автобус» про фантастичні екскурсії американських школярів, що розкриють чимало таємниць з природознавства. «Чарівний шкільний автобус на водогінній станції» розповість багато цікавого про воду, її колообіг в природі, як працює система водопроводу, герої побувають у хмаринці, в краплі води і навіть в трубі. А «Чарівний шкільний автобус у вулику» запросить вас до світу комах, з якими ви побуваєте і на квітці, і у вулику)
Галина Вдовиченко і її чудова книжечка "Сова, яка хотіла стати жайворонком" ( видавництво «Чорні вівці») вчать цінувати різноманітність, бачити позитив, красу, добро, цінувати власну неповторність. Сподобалася нашим читачам і міні-енциклопедія «Птахи наших садків», яка знайомить з основними ознаками та способом життя 50 найвідоміших видів птахів.
Нагадаємо, що наша бібліотека впродовж тривалого часу успішно розвиває еконапрямок в межах проекту
Зелена бібліотека / Green library. За підтримку вкорте щиро дякуємо
Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна та усім небайдужим!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227