ukenfrdeitptru

 Надихнулися першим сніжком і вирішили поділитися з вами добрими історіями, які так чи інакше без снігу не відбулися!)

Мила «Зайчикова книжечка» відомого українського автора Івана Андрусяка така ж мила і за змістом. Це трохи пустотливі, іноді задумливі, часто веселі, ніжні й неодмінно добрі історії, які Зайчик-тато розповідає своїм маленьким зайченятам.
«Історія, яку розповіла Жука» Грасі Олійко – зворушлива розповідь, яка торкнеться сердець дітей і дорослих. Жука живе на заправці зі своїм братом Сіріусом. Їх підгодовує добра жінка, але вона кудись зникає. Тепер песикам непереливки, адже надходить зима, а на заправці вирішують їх позбутися і вивозять якнайдалі. Хтозна, що б із ними сталося, якби одного дня на узбіччі не спинилася автівка родини, яка дасть песикам прихисток і любов. Цю книжечку, до речі, ви ще маєте змогу підтримати, віддавши свій голос за переможця
Книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів".
Дотепні історії про дружню багатодітну родину від улюбленої норвезької письменниці Анни-Катріни Вестлі теж не залишать вас байдужими. Бабуся і восьмеро дітей завжди поруч: Марен, Мартін, Марта, Мадс, Муна, Міллі, Міна і Малюк Мортен. Цим діткам неабияк пощастило, адже з ними мешкає їхня мудра і дуже добра бабуся, яка завжди знайде вихід із найзаплутанішої ситуації, допоможе порадою або навіть візьме на себе якісь витівки, щоб захистити малюків.
«Геройська книжка Малого Вовчика», яку написав Іан Вайброу – друга книжка зі знаменитої серії про пригоди Малого Вовчика. Історія про те, як Вовчик розбагатів і став директором «Капосної школи». Разом із друзями він збирається зажити веселим і безтурботним життям. Допомогти їм у цьому має спритний пан Чудій. За добрі гроші він обіцяє облаштувати Пригодницьке подвір'я, де друзі зможуть досхочу розважатися. Та не слід довіряти чудіям-крутіям. Замість безтурботного життя й безпечних розваг на наших друзів чекає мандрівка, сповнена небезпек, геройських вчинків та кумедних пригод.
А на нерозлучних друзів Косю Вуханя та їжачка Колька Колючку з усім відомої історії про «Дивовижні пригоди у Лісовій школі» Всеволода Нестайка чекають надзвичайні пригоди у книжечці «Загадковий Яшка». Вони потраплять у полон до Крижана, а ще їм доведеться вступити у двобій з підступним паном Мороком, Бабою Ягою та Бабаєм.
То хто ж робить сніг?) Можливо, ви знайдете відповідь на це запитання у книжечці «Хто зробить сніг» Тараса та Мар'яни Прохаськів. Це тепла історія по родину кротів та їх тринадцять кротенят, про дружбу та взаємодопомогу, про турботу та домашній затишок, а також про те, хто насправді робить сніг)❄️
Приходьте читати "сніжні" книжечки!)

  


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227