Саме восени хочеться загорнутися у щось тепле та зручне і відпочити з гарною книжечкою. А ще вона має свій особливий настрій, який так добре створювати разом.
Ми так і зробили, підготувавши для наших читачів не лише книжкову виставку-імпровізацію, а й пофантазували на нашому бібліотечному городику, намагаючись підкреслити отой осінній настрій. Сподіваємося, що нам це вдалося. Принаймні нашим відданим читачкам, сестричкам Евеліні та Мілані, сподобалося) ![]()



