,15 вересня 1890 року в місті Торкі (графство Девон) народилася Агата Мері Кларисса Міллер, яку ми всі знаємо як відому англійську письменницю, визнану королеву детективного жанру. І з цим важко не погодитися, адже авторка написала понад 60 детективів, 6 психологічних романів, 19 збірок оповідань та 16 п’єс.

Твори Агати Крісті переклали на 103 мови, серед яких, безумовно, і українська. За сумарним накладом друкованих видань (понад 2 млрд примірників) книги Агати Крісті посідають третє місце в історії після Біблії та творів Вільяма Шекспіра!) 
Мабуть, немає читача, який би не читав чи не знав про творчість письменниці. Агату Крісті і справді неможливо не любити. Варто лише зануритися в одну з її книг – і ти не втримаєшся від прочитання наступної)❤️
На відміну від сучасних детективів, у її творах практично немає сцен насильства. На думку письменниці, такі сцени не дозволяють читачеві зосередитися на головній темі роману. Сюжети всіх книг Агати Крісті, за її ж висловлюванням, виникали спонтанно: за обідом, під час в'язання або спілкування з друзями. Серед найбільш популярних та впізнаваних персонажів – розумний і спостережливий бельгійський сищик Еркюль Пуаро та забавний англієць капітан Гастінгс. Однак, авторською улюбленицею стала міс Марпл – немолода, але розумна англійська леді, прототипом якої була рідна бабуся письменниці. А найкращим своїм твором Агата Крісті вважала роман «Десять негренят».


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227