ukenfrdeitptru

 «Маючи друзів, вважай, що ти володієш скарбами», – сказав свого часу Григорій Сковорода. І з ним не можливо не погодитися!

Міжнародний день дружби вважається святом миру, любові, відсутності кордонів між національностями, релігіями та політичними інтересами. Фахівці стверджують, що бачитися з друзями корисно для здоров’я. Наукові дослідження стверджують, що брак спілкування з близькими друзями погано позначається на здоров’ї людини. Ті, у кого мало друзів, схильні не тільки до безсоння, але і до хронічної втоми. Цікавий і такий факт: друзі мають між собою певні генетичні схожості, а все тому, що друзів ми вибираємо собі на підсвідомому рівні. Приблизно 90% всіх користувачів соціальних мереж стверджують, що дружбу можливо створити лише за допомогою живого спілкування. А французькі вчені виявили, що навіть акули «вміють» дружити: в зграях деякі особини весь час тримаються разом, а інших уникають.
З другом веселіше робити все, зокрема і читати захопливі книги про дружбу. Кілька з них – у нашій добірці і багато – у бібліотеці! Приходьте читати!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227