ukenfrdeitptru

 Відтепер маємо у нашій бібліотеці куточок Європейського Союзу. Отримали ось такий чудовий подарунок від громадської організації Молодіжна Альтернатива. Матеріали від Представництва Європейського Союзу в Україні надійшли в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва України».

Основна мета проекту – розширити знання про Європейський Союз, країни Європи, освітні програми, культурні надбання, волонтерство, права людини і їхній захист, а також інтеграцію України в ЄС.
Цього року Європа відзначає 70-ту річницю Шуманської декларації – заяви, зробленої міністром закордонних справ Франції Робертом Шуманом. 9 травня 1950 року він ініціював процес європейської інтеграції, запропонувавши об'єднати металургійну і вугледобувну галузі ряду європейських країн. Цей день вважається Днем народження Європейського Союзу.
Дякуємо за можливість долучитися до процесу популяризації знань про ЄС! Наші читачі неодмінно оцінять нові цікаві матеріали, що поповнили бібліотеку, особливо ігри!)


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227