ukenfrdeitptru

 Пам'ятниками видатним особистостям чи подіям нікого не здивуєш. Та книга і читацька любов також надихають митців на нові незвичайні композиції.

У різних містах світу існує величезна кількість скульптурних композицій, меморіальних дошок і бюстів, присвячених книгам, письменникам, героям літературних творів і навіть читачам. Такі скульптури прикрашають вулиці, алеї чи парки, стоять біля університетів, книжкових магазинів та бібліотек. Багато з них вже стали впізнаваними символами. Наприклад, оригінальний пам'ятник стоїть у дворі дитячої бібліотеки в Єревані (Вірменія). Скульптура заввишки близько 2,5 метрів складається з книг і світильників. Автор реалізував ідею «читаючого» пам'ятника зовсім незвично. Будь-який бажаючий може сісти на скульптуру, ставши читачем. Перебуваючи в цьому «кріслі» з книг, ви самі стаєте героєм пам'ятника, навіть можете почитати величезну книгу, освітлену символічною лампою.
В Україні також є чимало пам’ятників книжковій мудрості, зокрема, у Львові, Одесі, Полтаві. Пам’ятники у різних куточках світу, з різними сюжетами, але з однією думкою: читач і книга – це любов)


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227