22 квітня – День Землі 
Саме сьогодні люди у всіх куточках нашої планети мають нагоду замислитися про збереження оточуючого середовища, багатств природи, про необхідність порозуміння між людьми та об’єднання зусиль заради досягнення миру і добробуту.

Цю дату у 2009 році запропонувала Генеральна Асамблея ООН, і відтоді День Землі увійшов до офіційного переліку всесвітніх знаменних дат.
Земля – це величезний дар, ресурси якого неможливо використовувати вічно. Ми не зможемо врятувати планету, згадуючи про неї лише один день на рік. Але ми можемо вимкнути за собою світло в кімнаті, здати макулатуру на переробку чи пройтися пішки до роботи, посадити дерево, закрити кран, коли чистиш зуби, вимкнути світло, виходячи з кімнати – саме такі дрібниці допомагають нам врятувати природу, зберегти добробут нашого великого спільного дому.
Цікаві факти про планету
1. У Землі є свій прапор – це фото планети з космосу на синьому тлі.
2. Земна доба – це не звичні нам 24 години, а насправді 23 год. 56 хв. і 4 с. Її наукова назва – зоряна доба (це час обертання планети навколо її осі).
3. Кількість кисню на Землі з часом зменшується: динозаври свого часу жили при більшій кількості кисню. При нинішній “дозі” вони вижити не змогли б.
4. 70% поверхні планети займає вода.
5. Сонячне світло доходить до Землі за 8,3 хв.
6. Основна частка Землі — залізо, кисень, кремній і магній

 


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227