ukenfrdeitptru

 Щороку в перші березневі дні згадуємо великого українця – Тараса Шевченка, поета, художника, громадського діяча, національного героя, символ України.

Так і зробили з нашими читачами, учнями альтернативної школи-садка Smart-up, які спеціально приїхали до бібліотеки, щоб почути про Кобзаря щось новеньке і особливе.
Читали і декламували вірші, знайомилися з життєвими подіями поета, уявляли його зовнішність за спогадами його сучасників, розглядали його картини та замальовки, а також малюнки-ілюстрації до творів, які створили самі діти, а потім ще й здійснили уявну подорож Україною шляхами Кобзаря. Моринці, Звенигородка, Умань, Єлисаветград, Качанівка, Яготин, мальовнича Полтавщина і величний Київ – усе це є на мапі подорожей Шевченка і на нашій теж.
Знаменно, що в свою останню подорож поет зупинявся саме неподалік нашої бібліотеки, у хатинці на Пріорці, де зараз розташований музей «Хата на Пріорці». Відвідини саме цього музею наші допитливі і розумні гості запланували відразу після бібліотеки. Сподіваємося, що вражень і спогадів про Шевченка додалося неодмінно!


Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Полупанова"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Полупанова"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227