Імена переможців книжкової премії телеканалу «Еспресо» відучора стали відомими. Цього року перемога в номінації «Література для дітей» дісталася Анастасії Нікуліній та її «Зграї» від видавництва «Vivat». А ось у категорії «Література для дорослих» переможцем читачі визначили «За спиною» Гаськи Шиян.
Вітаємо переможців і тішимося з того, що теж причетні до цієї події, адже наша бібліотека вже третій рік поспіль була партнером Премії на останньому етапі – визначення переможців голосуванням у бібліотеках України. Цього річ їх було близько 300, і ми –серед них!
Нагадаємо, книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів" заснована телеканалом Еспресо та покликана відзначати найкращі літературні новинки року, підтримувати інтерес до читання, а видавцям допомагати знаходити шлях до читачів.
Дякуємо за запрошення і відзнаку нашої роботи організаторам Премії. Вже чекаємо наступної!