Зустрічали неймовірну гостю – письменницю Євгенію Пірог, яка просто не може не зарядити своєю нестримною енергією та фантазією усіх присутніх. Так і сталося!

Наша сьогоднішня зустріч Агенти екобезпеки - чарівники свого міста перетворилася на суцільний фонтан неприхованих емоцій та щирих і вдячних дитячих посмішок. Розгадували завдання, розмірковували над непростими ситуаціями, з якими часто доводиться стикатися в житті, пропонували своє бачення і рішення, отримували за це особливі відзнаки і навіть трішки чарували) Бо як же без чар у такій справі?)
Наші «агенти» розібралися з непростими завданнями і тепер точно знають як убезпечити себе і своє місто, як правильно вести себе та реагувати в конкретних випадках чи загадкових ситуаціях. Познайомилися ми і з книжечками письменниці, серед яких особливу увагу сьогодні отримала «Агент безпеки Ромчик. Експрес щастя».
Євгенія Пірог – письменниця, сценаристка, авторка й кураторка Всеукраїнської ініціативи «Додай читання!», дитячого конкурсу коміксів про силу читання «ЧитайСвіт» та багатьох інших проектів, спрямованих на популяризацію книги. Наприклад, проекти «Срібна Книга», «Казковий гопак», «Дмитрикова бібліотека» й артбук «Добро-Дій», до яких долучено широке коло читачів та книготворців, вже визнано Національними рекордами України.
Зустріч була організована та стала можливою за сприяння
Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна, за що ми надзвичайно вдячні!


 

{tab Графік}

{tab Про бібліотеку}

Місія нашої бібліотеки, як і, мабуть, будь-якої іншої на сучасному етапі – задовольнити потреби сучасної людини, продемонструвати можливості та переваги книгарень, які вже давно перестали бути лише книгозбірнями, а здатні стати місцем втілення мрій і дій. І це не лише книга, а й спілкування, можливість отримання інформації, навиків, дозвілля та відпочинок, а також задоволення потреб та розвитку громади.

Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році, а з 1972 року переїхала та працює на вулиці Вишгородській, що знаходиться на Пріорці –  мальовничій та історичній місцевості Києва. Саме місцезнаходження нашої книгозбірні і вплинуло на сучасну назву бібліотеки.

Бібліотека на Пріорці для дітей – сучасний яскравий простір, який ми намагаємося наповнити таким же яскравим змістом. Сучасні дитячі видання, простір для реалізації творчих здібностей та можливостей, для спілкування – все це ви зможете отримати, завітавши до нас. У бібліотеці діють творчі проекти, зокрема щотижневі майстерки та заняття з живопису, маємо власний ляльковий театр, Інтернет-зону для відвідувачів.

Впродовж кількох років в нашій бібліотеці успішно впроваджується проект «Зелена бібліотека» з розвитку екопростору, який фактично дав поштовх рухові «Зелені бібліотеки в Україні». За час від моменту виникнення ідеї нам вдалося створити і справді дієвий та впізнаваний проект. Постійні зустрічі з читачами, популяризація екологічного способу мислення, цікаві гості, майстер-класи, зокрема наочне сортування сміття з дітками, спеціальна ігротека, екскурсійна програма – усе це частина нашої повсякденної роботи. Основне спрямування проекту – виховання  дітей, формування відповідних естетичних смаків для того, щоб вони розуміли і вміли бачити красу довкілля, були здатними охороняти та захищати природу.  Адже турбуючись про довкілля, ми турбуємося і про себе, бо всі ми і є частиною природи.

Завідуюча бібліотекою на Приорці
Кобець Ганна Василівна

{tab Координати}

Наша адреса:

м. Київ, вул. Вишгородська, 38


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227

{/tabs}