ukenfrdeitptru

Colors: Yellow Color

Калейдоскоп подій

 Котиків у нас і справді побільшало) 😊Ціле сімейство котячих створили наші майстринята на черговому занятті «Майстерні радості». Кожен тепер має по чудовій м’якій іграшці, а дехто навіть встиг створити і дві) Залишається додати, що майстер-клас , як завжди, відбувся під керівництвом майстрині Наталії Чередниченко. А ми вже в очікувані нової творчої зустрічі!

Детальніше...

 240 років тому народився всесвітньо відомий французький письменник Фредерік Стендаль (справжнє ім’я Анрі Бейль), якого вважають основоположником французького соціально-психологічного роману.

Детальніше...

 Продовжуємо створювати красу і до занять з живопису долучаються нові юні художники і художниці, які не перестають дивувати своєю вправністю та особливим баченням світу. Самі переконайтеся, дивлячись на нові картини, які творили дітлахи під час учорашнього заняття з живопису. До речі, найменшій художниці, Сарі, яка відвідала заняття та здивувала своїми здібностями, усього три рочки! Тож, ми вкотре кажемо «Браво!» і нашим юним талантам, і пані Марині Стогнієвій, яка залюбки ділиться своїми знаннями та вміннями і проводить заняття з живопису та артотерапії у нашій бібліотеці. І ви можете долучитися до чарівного світу живопису. Усі деталі та реєстрація на заняття за телефоном : 093 520 74 31

До нових зустрічей!

 Сьогодні Україна відзначає День Соборності – 104 роки тому саме цього дня відбулося проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР. Проголошення Акту Злуки відбулося на Софійському майдані в Києві в урочистій атмосфері. А вже наступного дня його майже одностайно ратифікував Трудовий конгрес України.

Детальніше...

 Про ведмедиків поговорили, почитали і помалювали, бо вони того варті, правда ж?!)😊 Не випадково саме ведмеді стали героями багатьох книжок для дітей та найпопулярнішою іграшкою усіх часів. А книжечок у нас і справді вистачає і це далеко не всі ведмежі історії, що живуть на полицях нашої бібліотеки.

Детальніше...

 Серед ювілярів року популярний український письменник Андрій Бачинський, який добре знається на літературі для дітей та підлітків та книги якого вже двічі ставали переможцями премії Дитяча Книжка року ВВС.

Детальніше...

Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227