Colors: Yellow Color

Калейдоскоп подій

День народження у бібліотеці вирішила відзначити наша віддана читачка Аліса. І ми цьому, безумовно, раді) Тож, традиційні вітання, подарунки, веселі забави і смачненькі пригощання потішили Алісу, її друзів і, звичайно ж, нас!)

Детальніше...

Нові враження та емоції підлітки отримали під час чергової зустрічі-тренінгу з психологом Ольгою Падій, що відбуваються у бібліотеці в рамках проєкту «SMUHA - Емоційна компетентність підлітків в умовах війни». Було цікаво, емоційно і, безумовно, корисно.
Детальніше...

Закарбували спогади про літо і налаштувалися на яскраву осінь під час чергової зустрічі проекту «Затишні суботні читання з мамами». Як і обіцяли, читали і майстрували за книгою Катерини Міхаліциної «Хто росте у лісі» від Видавництво Старого Лева. Це цілком звичайна історія про те, як буркотливий борсук і бешкетні білки рідний ліс рятували.

Детальніше...

Команда кумедних довгоногих жабок готова!) Готова милувати око і тішити своїх власників, які учора гарненько потрудилися і тепер мають у своїй колекції ще одну чудову іграшку, зроблену власноруч. Майстерку традиційно провела пані Наталія Чередніченко, за що ми вкотре дякуємо.

Детальніше...

ож, сьогодні усе було про мир – розмови, читанка, майстерка і навіть подарунки – чудові малюнки, які ми отримали від наших гостей – маленьких читайликів, учнів 1-б класу Спеціалізована школа14 ім СФ Грушевського. Вони ще раз підтверджують те, що діти України хочуть миру!

Детальніше...

Зустріч в рамках проєкту «SMUHA - Емоційна компетентність підлітків в умовах війни» цього разу зібрала гомінку підліткову компанію, яка вчилася розуміти та управляти своїми емоціями.
Детальніше...

Наша адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 38
Тел.: (044) 430-42-27


Транспорт:
Автобуси: 32 - їхати до зупинки "Пріорська"
Тролейбуси : 6, 18 - їхати до зупинки "Пріорська"
Трамваї: 12, 19
Маршрутні таксі: 219, 159, 525, 181, 227