Colors: Yellow Color

Калейдоскоп подій бібліотеки на Пріорці

Особливі гості і особливі враження заполонили бібліотеку вчора). Мали нагоду та задоволення приймати малечу і дорослих, які завітали на Інтерактивна казка «Колобок».Тож раділи, співпереживали разом з Колобком, допомагали дійству як могли: «підмітали» бабусину оселю, «місили» разом з нею тісто, «проганяли» лихого вовчика. Звичайно ж, усе це в уяві). А ось задоволення від перегляду та участі – справжні! Їх не приховати). І це добре!
Детальніше...

Запрошуємо до бібліотеки на дегустацію книжкових новинок!). Ділимося радісною новиною і гарними книжковими фото заодно). Книжечки на усі смаки і для будь-якого віку чекають на вас у бібліотеці, дехто вже встиг насолодитися прочитанням, серед якого і абсолютні новинки, і книги, подаровані нашими читачами.
Детальніше...

Ділимося світлинами з наших занять з живопису. Як бачите, ми продовжуємо розвивати навички та здібності з малювання в межах проєкту «Натхнення». Цього разу вчилися поєднувати кольори – фіолетовий та жовтий. Здається, все вийшло).

Детальніше...

У бібліотеці тривають заняття з психологічної підтримки для дітей: вчимося розпізнавати та керувати власними емоціями. Під час зустрічей діти у супроводі досвідченого психолога оволодівають навичками комунікації та взаємодії у групі, здобувають досвід емоційної саморегуляції та релаксації. Заняття проходять у невимушеній обстановці, що сприяє розвитку уяви, фантазії та творчості, з застосуванням різноманітних арт-терапевтичних технік, що сприяють саморозкриттю, самовираженню та гармонійному розвитку.
Заняття проводить психолог Ольга Падій, за що ми вкотре щиро вдячні!

Другий рік поспіль влаштовуємо онлайн перегляди фільмів з програми міжнародного кінофестивалю для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест. Звичайно, примхи погоди трішки вплинули на наші сьогоднішні плани, але справжнім друзям фестивалю і бібліотеки це аж ніяк не завадило приєднатися до Чілдрен Кінофест у бібліотеці).
Детальніше...