Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Книги, видані Посольством Азербайджанської Республіки в Україні

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Творчість читачів
Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

Для кожного народу мова - найбільший скарб, віддзеркалення душі народу, його історії. Українська мова за своєю милозвучністю посідає одне з перших місць між європейськими мовами. Її красу та співучість визнає весь світ. Кожна людина має завжди пам’ятати, хто вона, звідки родом, де її коріння, а також знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати, берегти.

Це добре знають «Розумники» та «Мовознавці»- команди учнів школи №210, які завітали до нашої бібліотеки 26 лютого на урок-подорож «Всі ми родом з України», присвячений Міжнародному дню рідної мови.

На цей захід були запрошені автори сценарію Борис Семенович Лавренюк – викладач української мови та літератури Київського технікуму електронних приладів та Олександр Дерманський – дитячий письменник.

Учні 7-В класу під керівництвом вчителя української мови та літератури Бученко Ірини Василівни та бібліотекара Гаврилюк Наталії Миколаївни, яскраво відтворили сценарій «Всі ми родом з України». Ірина Василівна провела з командами знавців безліч конкурсів, загадок, кросвордів на знання рідної мови. Діти продемонстрували неабиякі уміння, навички, ерудицію, кмітливість . За правильну відповідь на стіл падала зірочка, а найяскравіший знавець одержав нагороду- диплом «Лицар української мови». По закінченні свята діти переглянули книжкову виставку.

«Усе минає, а слово залишається. Зникають у безвість царі, володарі, раби… на порох розсипаються величні будівлі, вмирають дерева, пересихають річки… гори перетворюються на купи каміння… все стає тліном і прахом, а написане слово залишається. Залишається і несе крізь час голос людської душі. Тож хай живе, переживає століття й покоління найбільше диво рідна мова!»

Всі події

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

return_links(); ?>