Наши библиотеки на карте Киева // Карта сайта // Список обновлений материалов сайта

Публичная библиотека
им. Самеда Вургуна

Калейдоскоп событий

Главная страница
ЦБС

Главная страница
Слово к читателям

Наши координаты

Как записаться

Правила пользования

Библиотеке подарили

Книги, изданные Посольством
Азербайджанской Республики в Украине

Наша библиотека (фотогалерея)

Творчество читателей
Калейдоскоп событий

О Самеде Вургуне

Произведения Самеда Вургуна
Почта

Поиск по сайту

 

Співробітники бібліотеки імені Самеда Вургуна спільно з колегами з бібліотеки КРВПУ, бібліотеки для дітей ім. Котовського, та центральної районної бібліотеки ім. М.О. Некрасова Голосіївського району підготували і провели літературний вечір «Лечу, горю, згораю і люблю…», присвячений пам’яті відомого українського письменника Віктора Баранова. Вечір відбувся 22 березня в читальній залі ЦРБ ім. М. О. Некрасова.

Завідувачка бібліотеки Галина Чеботарьова розповіла гостям вечора про В. Баранова та продемонструвала дві цікавих та змістовних презентації про життя і творчість письменника.

Викладачі та учні Київського регіонального вищого професійного училища будівництва (гр. 108, 205, Т-10) Пошедин Віка, Мікая Ека, Мостовий Богдан, Свинцицький Дмитро та студентки філологічного факультету КНУ Платон Катерина та Платон Ірина підготували для гостей вечора літературну композицію за творами письменника,

Спогадами про Віктора Баранова поділились: Сергій Лучканин– професор КНУ ім. Тараса Шевченка, перекладач, Борис Кириченко– письменник, доктор філософії та економічних наук, Наталія Стратановська– перекладач Міністерства закордонних справ, друзі, однокурсники та рідні письменника. Заслужена артистка України, співачка Руслана Лоцманзаспівала пісні, присвячені письменнику. Лідія Баранова душевно читала вірші Віктора Федоровича Баранова та представила присутнім щойно видані збірки його поезій та збірку перекладів з румунської.

 

 

Все события

 
© 2006- ЦБС Оболонского района г.Киев
   

return_links(); ?>