Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Книги, видані Посольством Азербайджанської Республіки в Україні

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Творчість читачів
Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

14 грудня в нашій бібліотеці відбувся захід на вшанування пам’яті Валерія Марченка, журналіста, перекладача, учасника правозахисного руху.

Радник Посольства Азербайджанської республіки в Україні Ельман Багіров розповів, що в Азербайджані знають і шанують Валерія Марченка, який певний час жив в Баку, вивчаючи азербайджанську мову в університеті, та перекладав твори азербайджанських письменників на українську мову.

Галина Чеботарьова розповіла про роботу Валерія Марченками в області орієнталістики та його перекладацьку діяльність, а співробітники бібліотеки підготували виставку «Свіча його віри», відеоматеріали про Україну та Азербайджан.

З школи №175, яка носить ім’я Валерія Марченка, до нас завітали вчителька Наталія Кривошей разом з школярами-активістами. Наталія Миколаївна розповіла про Валерія Марченка, про історію створення в школі музею яким вона опікується, про гурток юних екскурсоводів при ньому. Завдяки нашим гостям присутні здійснили віртуальну екскурсію музеєм.

Своїми спогадами про Валерія Марченка, його маму Ніну Михайлівну та його родину поділились Анатолій Чердаклі та Наталія Сойко.

Сафая Наібова разом з онукою Сафійкою читали вірші Самеда Вургуна мовою оригіналу та українською. Читала вірші Вургуна і одна з найстарших і активних читачів бібліотеки Ганна Миколаївна Бриліантова.

Лідія Баранова читала вірші Аббаса Абдулли присвячені В. Марченку.

По закінчені вечора гості продовжили спілкування за горнятком ароматного азербайджанського чаю з віршами, розмовами і східними ласощами.

Всі події

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

return_links(); ?>