Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Книги, видані Посольством Азербайджанської Республіки в Україні

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Творчість читачів
Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

Співробітники бібліотеки імені Самеда Вургуна спільно з колегами з бібліотеки КРВПУ, бібліотеки для дітей ім. Котовського, та центральної районної бібліотеки ім. М.О. Некрасова Голосіївського району підготували і провели літературний вечір «Лечу, горю, згораю і люблю…», присвячений пам’яті відомого українського письменника Віктора Баранова. Вечір відбувся 22 березня в читальній залі ЦРБ ім. М. О. Некрасова.

Завідувачка бібліотеки Галина Чеботарьова розповіла гостям вечора про В. Баранова та продемонструвала дві цікавих та змістовних презентації про життя і творчість письменника.

Викладачі та учні Київського регіонального вищого професійного училища будівництва (гр. 108, 205, Т-10) Пошедин Віка, Мікая Ека, Мостовий Богдан, Свинцицький Дмитро та студентки філологічного факультету КНУ Платон Катерина та Платон Ірина підготували для гостей вечора літературну композицію за творами письменника,

Спогадами про Віктора Баранова поділились: Сергій Лучканин– професор КНУ ім. Тараса Шевченка, перекладач, Борис Кириченко– письменник, доктор філософії та економічних наук, Наталія Стратановська– перекладач Міністерства закордонних справ, друзі, однокурсники та рідні письменника. Заслужена артистка України, співачка Руслана Лоцманзаспівала пісні, присвячені письменнику. Лідія Баранова душевно читала вірші Віктора Федоровича Баранова та представила присутнім щойно видані збірки його поезій та збірку перекладів з румунської.

 

 

Всі події

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

return_links(); ?>