Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Книги, видані Посольством Азербайджанської Республіки в Україні

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Творчість читачів
Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

Літературна гостина «Давайте, друзі, зустрінемось в мене в саду…»

 

За ініціативи Посольства Азербайджанської Республіки в Україні в бібліотеці відбулась літературна гостина «Давайте, друзі, зустрінемось в мене в саду…». Захід було присвячено 110 річниці з дня народження Самеда Вургуна.

В залі зібралось багато шанованих гостей: Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Його Високоповажність Пан Азер Худієв, представники дипломатичного корпусу Азербайджану, відомі українські та азербайджанські вчені, поети, письменники, ведучі Радіо «Культура», представники САМУ, та користувачі нашої бібліотеки.

Пан Азер Худієв розповів гостям заходу про життєвий та творчий шлях Самеда Вургуна та про його твори присвячені Україні.

Потім про Народного поета говорили вчені Аріф Гулієв та Микола Васьків.

Про Миколу Мірошниченка, його переклади з азербайджанської та про «Антологію азербайджанської поезії» розповідав присутнім поет, перекладач, етнограф Михайло Василенко.

Наібова Сафая вчителька азербайджанської мови та літератури та її вихованці учні шкіл Києва читали вірші Самеда Вургуна мовою оригіналу.

Заслужений артист України Борис Лобода читав вірші поета в перекладах українською мовою і вони зазвучали по-новому актуально і неперевершено.

Старший науковий співробітник музею Івана Гончара Галина Олійник та її обрядовий фольклорний театр «Левеня» читали вірші Тараса Шевченка, які дуже любив Самед Вургун

Лідія Баранова читала вірші Самеда Вургуна в перекладах Симонова К., та вірші Енвера Алібейлі в перекладах Віктора Баранова.

Ведучою вечора була Галина Чеботарьова.

Для гостей заходу працівниками бібліотеки було підготовлено презентацію про Самеда Вургуна та книжковий екскурс.

Дякуємо працівникам Національної бібліотеки Азербайджану ім.. Мірзи Фаталі Ахундова за надіслані нам нові книги та матеріали про поета. Подяка Національній історичній бібліотеці України за надану з її фондів літературу для нашої виставки.

Вечір продовжився спілкуванням за філіжанкою ароматного азербайджанського чаю та читанням віршів.

 

 

Всі події

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

return_links(); ?>