Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Книги, видані Посольством Азербайджанської Республіки в Україні

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Творчість читачів
Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

Творчий вечір Ніни Григорівни Шаварської

8 листопада 2016 року в Публічній бібліотеці ім. Самеда Вургуна відбувся творчий вечір української поетеси, члена Національної спілки письменників України Ніни Григорівни Шаварської. Вечір провела завідуюча бібліотекою Галина Чеботарьова.

Поетеса народилася на Полтавщині Закінчила Національний аграрний університет та МАУП. З 2001 по 2003 очолювала Тульчинське літературно-мистецьке об'єднання «Оберіг». Потім працювала на Вінницькому радіо. В даний час є ведучою ряду мистецьких програм Національної радіокомпанії України   —   радіо «Культура». З 2014 року видає міжнародну газету «Україна і Світ».

Ніна Григорівна відома в колі шанувальників українського слова та пісні. Її твори ваблять щирістю вислову, правдивістю почуттів та мелодійністю. Для гостей зустрічі було підготовлено книжкову виставку.

Чимало поезій Ніни Шаварської покладено на музику та видані компакт-дисками з відомими виконавцями: Станіславом Городинським, Тетяною Бондар, вокальним жіночим ансамблем “Вкраїночка”, Черкаським народним хором, Валерієм Мареничем, Олегом Марцинківським та багатьма іншими.

Виразно ліричні й поліфонічні поезії Ніни Григорівни Шаварської чарують красою кохання й материнства, любов’ю до всього прекрасного в природі й людській душі. Органічно поєднуються в ній роздуми про непросту місію жінки в сучасному світі, вболівання за долю роду й народу з вірою в добро й справедливість на рідній український землі.

Друга частина вечора була присвячена темі осені в творчості Віктора Федоровича Баранова.

Осінь - улюблена пора року поета який народився на Покрову та багато віршів присвятив цій золото-багряній красуні.

Шанувальникам його творчості було запропоновано презентацію, осінню книжкову феєрію та вірші автора у душевному читанні його дружини Ліди.

 

 

Всі події

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

return_links(); ?>