Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Книги, видані Посольством Азербайджанської Республіки в Україні

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Творчість читачів
Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

Презентація книги Миколи Слюсаревського «Не втративши лиця»

В нашій бібліотеці відбулась презентація книги Миколи Слюсаревського «Не втративши лиця». Захід було організовано для бібліотечних працівників та користувачів бібліотеки, а також були запрошені шановані гості – ведучі на радіо «Культура»: Тамара Бортняк, Наталія Єржиківська, Олена Бросаліна.

На вечорі автор читав твори зі своєї нової книги: вірші які змушують замислитись над змістом почутого, відчути задум та настрій автора, філософські, життєві, з гумором. Кожен присутній почув хоча б один вірш, який був близький по духу, та зачепив за струни душі. Потім перед присутніми виступили письменниця, перекладач, літературознавець Наталія Єржиківська, письменниця, перекладач Олена Бросаліна та ведуча на радіо «Культура» Тамара Бортняк. Байдужих на презентації не було.

Микола Миколайович Слюсаревський народився в селі Гельмязів Черкаської області. Закінчив Київський державний університет імені Тараса Шевченка, працював журналістом, науковцем, державним службовцем. Захистив кандидатську дисертацію за психологічним фахом.

Нині очолює Інститут соціальної та політичної психології НАПН України. У своєму науковому доробку має понад 170 друкованих праць. Член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, президент Асоціації політичних психологів України, член Національної спілки журналістів, член спілки письменників України.

В 2015 році Микола Миколайович Слюсаревський успішно дебютував з поетичною збіркою “Не втративши лиця”.

 

 

 

Всі події

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

return_links(); ?>