Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Книги, видані Посольством Азербайджанської Республіки в Україні

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Творчість читачів
Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

Теплі зустрічі з Теодозією Зарівною
4 липня 2016 року в читальній залі нашої бібліотеки зібрались поціновувачі вишуканої сучасної української літератури, серед яких було багато тимчасово переселених мешканців Донбасу. Незважаючи на спекотну погоду зал був заповнений вщент нашими читачами, яким хотілось послухати інтелектуальні, метафоричні вірші, познайомитись з автором цікавих, різнопланових романів які змушують читача до роздумів та осмислення прочитаного – Теодозією Зарівною.
Прозаїк, поетка, театрознавець, журналіст, головний редактор журналу «Київ», інтелігентна чарівна жінка всі ці слова про пані Теодозію.
Великою насолодою було слухати її вірші, та без жодних вагань зануритись в рядки романів. Слухачі відвідали літературну кухню пані Теодозії і під враженням почутого монолог авторки перейшов в її жвавий діалог із залом. Одне запитання продовжувало інше, все пересипалось яскравими спогадами нашої гості, якими можна насолодитись лишень при живому спілкуванні з автором.
На зустріч завітала молода аматорка, читачка нашої бібліотеки Марія Гапонік, вона показала пані Теодозії свої вірші і отримала корисні поради для своєї творчості.
Гості заходу мали можливість познайомитись з більшою частиною друкованих творів Теодозії Петрівни які було представлено на книжковій феєрії в бібліотеці.
Приємним є той факт, що після знайомства читачів з Теодозією Зарівною та під враженням від почутого в бібліотеці з’явилась черга на «Вербовую дощечку», «Полювання на птахів небесних, «Каміння що росте крізь нас», «Мовчання цезію».
Насамкінець Лідія Баранова прочитала щирі вірші написані Віктором Барановим пані Теодозії.
Щира подяка вірному другу нашої бібліотеки пані Лідії за допомогу в організації та проведені зустрічі.

 

 

Всі події

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

return_links(); ?>