Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Книги, видані Посольством Азербайджанської Республіки в Україні

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Творчість читачів
Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

Вечір – спомин «Елегія осінньої струни»

15 жовтня в читальній залі нашої бібліотеки відбувся вечір – спомин «Елегія осінньої струни» для вшанування світлої пам’яті відомого поета, прозаїка Віктора Федоровича Баранова, який багато років проживав на нашій сонячній Оболоні.

В залі зібралися шановані гості: дружина поета Лідія Петрівна Баранова, друзі родини Віктора Федоровича, користувачі бібліотеки, вчителі та учні школи №232.

Вибір школи був зовсім не випадковий, адже Лідія Петрівна багато років свого життя присвятила цій школі, працюючи спочатку викладачем , а згодом завідувачкою шкільної бібліотеки і Віктор Федорович часто відвідував цю школу, так що і вчителі, і випускники школи, і її стіни добре пам’ятають дружну родину Баранових.

Вечір отримав свою назву від Вінка Сонетів присвячених Віктором Федоровичем з доземною вдячністю своїм любим сестрі та братам Тамарі, Анатолію, Леоніду, Валентину і Василеві. Хочу нагадати, що для Віктора Федоровича в житті завжди на першому місці була родина, а вже потім творчість, тому багато хотів іще сказати, та на жаль, не встиг…

Школярі Носальський Іван, Богуцька Вікторія, Карнатова Катерина, Кутова Валерія і Баранников Ярослав декламували вірші поета.

Своїми спогадами про Віктора Баранова як людину і друга , його творчий спадок та громадську діяльність з присутніми поділились відомі письменниці Наталія Гайдамака та Сусанна Черненко.

Затамувавши подих присутні слухали Лідію Петрівну, її душевні спогади про спільні щасливі роки подружнього життя з Віктором Федоровичем. В найкращому виконанні дружини поета прозвучала «Елегія осінньої струни» та інші вірші присвячені його коханій Ліді.

Працівники бібліотеки підготували презентацію, та змістовну книжкову виставку.

Провела вечір завідувачка бібліотеки Галина Чеботарьова.

 

 

Всі події

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

return_links(); ?>