Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Книги, видані Посольством Азербайджанської Республіки в Україні

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Творчість читачів
Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

Ахундова Ельміра-ханум в гостях у бібліотеки

29 квітня наша бібліотека приймала дорогу, поважну гостю з сонячного Азербайджану, Депутата Міллі Меджлісу, письменника, журналіста, громадського діяча, доктора філософії Ахундову Ельміру-ханум.

Ельміра – ханум давній друг нашої бібліотеки і наші користувачі добре знайомі з її творчістю, адже маємо гарну підбірку її книг.

Завідувачка бібліотеки Галина Чеботарьова познайомила Ельміру - ханум з історією створення бібліотеки, та її сьогоденням, а також з роботою яка ведеться спільно з Посольством Азербайджанської Республіки в Україні, Конгресом Азербайджанців в Україні, САМУ, азербайджанською діаспорою з питань популяризації азербайджанської та української літератури та культури , проведення спільних заходів, що сприяють укріпленню дружніх зв’язків між нашими країнами. Наша бібліотека це великий острів культури Азербайджану. Книжкові фонди містять унікальну колекцію книг Самеда Вургуна, класиків азербайджанської літератури, книги по історії Азербайджану, як мовою оригіналу так і українською та російською мовами. Багато книг подаровано користувачам бібліотеки Посольством Азербайджану та відомими азербайджанськими вченими. З Азербайджанської Національної Бібліотеки імені Ахундова ми отримуємо значну кількість художньої та публіцистичної літератури, журнал «Літературний Азербайджан», за це щира вдячність директору Керіму Тахірову. Користувачі нашої бібліотеки мають доступ до мережі Інтернет та підписку на часописи за сприяння мецената Ільгара Абасова, велику допомогу завжди надають бібліотеці Олег Крапівін, Відаді Гасанов та багато інших наших друзів.

Велика подяка Надзвичайному і Повноважному Послу Азербайджанської Республіки в Україні пану Ейнулла Мадатлі, який незважаючи на свою зайнятість, завжди знаходить час для відвідування нашої бібліотеки і надання всебічної підтримки та допомоги у вирішенні різноманітних питань.

Ельміра – ханум запропонувала нам багато цікавих ідей для співпраці, подарувала свою нову книгу, та тепле незабутнє спілкування.

Чекаємо на наступну зустріч!

 

 

Всі події

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

return_links(); ?>