Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Творчість читачів
Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

Вечір ліричних пісень, романсів та поезії
«Теплі зустрічі у дружньому колі»

26 листопада в бібліотеці ім. Самеда Вургуна для людей старшого віку було проведено «Теплі зустрічі у дружньому колі» - вечір ліричних пісень, романсів та поезії.

До нас завітав ансамбль «СВ» зі своєю презентаційною програмою. Артисти ансамблю лауреати та учасники багатьох музичних конкурсів. Чарівна ведуча вечора Лариса Тихоненко зіграла присутнім на акордеоні. Соліст концерту Дмитро Злачевський подарував слухачам відомі та улюблені романси і пісні. Помріяти присутні могли слухаючи прекрасний твір Поля Моріа у виконанні Ігоря Нечипоренко та Юлії Тимкової. Присутні отримали величезне задоволення від виступу артистів, змогли відволіктись від повсякденного життя і трішечки помріяти.

Потім глядачі послухали авторські вірші Людмили Туманової Голови Ради Ветеранів 2-го мікрорайону, давнього друга нашої бібліотеки. На завершення вечора співробітники бібліотеки, на згадку світлої пам’яті Віктора Федоровича Баранова, декламували його патріотичний вірш «До українців», та вірші інших авторів про бібліотеки. Гості довго обговорювали побачене та почуте.

Бажаємо творчих успіхів учасникам ансамблю.

До нових зустрічей!

 

 

Всі події

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

return_links(); ?>