Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Творчість читачів
Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

Зустріч учнів з Олександром Зубченко

15 жовтня 2014 року в нашій бібліотеці, спільно з нашими друзями, шкільною бібліотекою школи №210 та Видавництвом Старого Лева було організовано теплу зустріч учнів 8-9 класів з Олександром Зубченко.

Школярам було презентовано новий пригодницький роман Олександра Зубченка «Перемагаючи долю». Автор книги розповів слухачам про історію написання роману, заінтригував дітей цікавими епізодами з неї і відповів на запитання дітей.

Вікторія Лупенко з Видавництва Старого Лева, модератор зустрічі, швидко збудувала місточок до сердець слухачів, які активно спілкувалися з автором книги. На закінчення зустрічі переможниця конкурсу на краще запитання Нужна Лада отримала в подарунок від Видавництва Старого Лева мапу України. Чекаємо від автора нових книг та нової зустрічі у нас в бібліотеці.

Олександр Зубченко – поет та громадський діяч. «Перемагаючи долю» – перший роман автора, а також перша частина майбутньої історичної трилогії (наступні частини «Козацьке щастя» та «Повій, вітре…»). Дебютна книга, що вийшла друком у «Видавництві Старого Лева», відзначена премією «Коронація слова-2011». Щоправда, для самого Олександра Зубченка виграш і програш – однаково важливі. «Лише вивчені уроки поразок приводять до перемог», – вважає автор і додає: – «Хочу, щоб ця книга надихала на заняття спортом та збереження честі й совісті як головних чинників, що формують особистість».

 

 

Всі події

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

return_links(); ?>