Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Творчість читачів
Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

Дні культури Азербайджану

З 6 жовтня 2014 року в спеціалізованій школі № 188 Дніпровського району міста Києва за ініціативи заступника директора з виховної роботи Вікторії Олексіївни Коржавіної проходять Дні культури Азербайджану.

Кожного дня учні відкривають для себе нову, цікаву сторінку з історії, культури, літератури та життя братнього нам народу Країни Вогнів.

9 жовтня в бібліотеку імені Самеда Вургуна завітали в гості актив шкільного самоврядування школи №188 разом з пані Вікторією Коржавіною.

Наших гостей вразила гостинна атмосфера та інтер’єр нашої бібліотеки , виконаний в кращих традиціях східної культури, який був створений завдяки допомозі Посольства Азербайджанської Республіки в Україні.

Прогресивна, інтернаціональна молодь мала можливість познайомитись з нашою бібліотекою, почути про співпрацю з Посольством Азербайджану, САМУ, ОДАУ по пропаганді азербайджанської та української літератури, мистецтва та історії, побачити унікальну колекцію книг подарованих нашим користувачам Посольством та відомими азербайджанськими вченими які часто відвідують нашу бібліотеку.

Діти послухали розповідь про Самеда Вургуна, здійснили коротку віртуальну екскурсію його музеєм, та насолодились музикою написаною правнуком поета Вургуном Векіловим.

Багато нового про Азербайджан, про азербайджанську літературу, зокрема, про унікальну «Антологію азербайджанської поезії» та Миколу Мірошниченка почули діти.

Присутні з цікавістю переглянули пізнавальні фільми про Азербайджан, які були люб’язно надані нам другим секретарем Посольства Азербайджанської Республіки в Україні паном Фарідом Бабаєвим.

Діти з захопленням розповідали про цікаві події, що відбулися в їх школі в рамках Днів Культури Азербайджану, а Вікторія Олексіївна поділилась своїми новими планами на майбутнє.

Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері і ми надіємось на тісну співпрацю та спільне втілення в життя цікавих задумок дітей та їх керівника.

 

 

Всі події

 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

return_links(); ?>