Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

30 вересня у Всеукраїнський день бібліотек в НВК «Соціум» бібліотекою імені Самеда Вургуна та шкільною бібліотекою, спільно з «Видавництвом Старого Лева», було організовано зустріч відомої української письменниці Зірки Мензатюк, автора цілого ряду книг які займають перші рядки в списку бестселерів для дітей, з школярами молодших класів.

Ще до початку заходу, в шкільній бібліотеці діти почали знайомитись з книгами представленими на книжковій виставці «Казковий світ Зірки Мензатюк», та їх жваве обговорення.
Яскраві видання з прекрасними ілюстраціями одразу привернули їх увагу, тому всі з нетерпінням чекали на появу автора книжок. Актова зала школи була переповненою. Шкільний бібліотекар Галина Куценко коротко розповіла про Зірку Захаріївну дітям, та представила свою електронну презентацію книг автора. Потім діти з цікавістю слухали Вікторію Лупенко з «Видавництва Старого Лева».
Живе спілкування з пані Зіркою, її цікаві розповіді про своє дитинство, перші спроби написання творів, любов до Києва та багато, багато інших життєвих та казкових моментів не залишили жодного байдужого з дорослих та дітей присутніх в залі. По закінченні зустрічі дітки весело гомоніли гортаючи книги Зірки Захаріївни та спілкувалися з автором. Результатом зустрічі є черга в шкільній бібліотеці на читання книг письменниці.
Зірка Захаріївна Мензатюк народилася 21 жовтня 1954 року  в селі Мамаївці, Кіцманського району, Чернівецької області. Писати вірші почала іще в шкільні роки, їх друкували в районній та обласній газетах. По закінченні школи Зірка  вступила на факультет журналістики Львівського університету імені Івана Франка, який блискуче закінчила з червоним дипломом. Потім Зірка Захаріївна плідно працювала журналістом в різних виданнях, та відчувши що душа її належить лише дітям, присвятила всю свою творчість їм. Пані Зірка член Національної Спілки письменників України (з 1995 р). З 1997 р. веде в дитячому журналі «Соняшник» рубрики «Храми України», «Фортеці України», «Щоб любити», «Щоденник мандрівника». З 2004 року автор рубрики про святині України в освітній радіопередачі для школярів «АБЦ» Національного радіо. Її твори публікувалися у США, Словаччині і Польщі. Зірка Мензатюк — лауреат міжнародного літературного конкурсу у США, літературних премії імені Лесі Українки та імені Наталі Забіли. У  1990 році видавництво «Веселка» випустило її першу книжку казок «Тисяча парасольок». У  2002 році у видавництві «Соняшник» вийшла друком книга про найвідоміші церкви та монастирі України, адресована дітям,  «Наші церкви: історія, дива, легенди».У  2006 р.  «Видавництво Старого Лева»  надрукувало книгу «Київські казки». Цього ж року у видавництві  побачили світ ще два видання письменниці —  «Таємниця козацької шаблі» та  «Казочки-куцохвостики», які  здобули титул «Книжка року-2006» у номінації «Дитяче свято» та 3-тю премію київського ярмарку «Книжковий світ-2006» в номінації «Краща дитяча книга» У  2007 р. у  видавництві «Букрек» вийшла книга «Катрусині скарби», в якій письменниця знайомить юного читача з традиційним народним мистецтвом України.  Цього ж року у видавництві  «Грані-Т» побачила світ збірка казкових історій «Як до жабок говорити»   У  «Видавництві Старого Лева» в 2012 році побачила світ книга «Зварю тобі борщику», в 2013 році вийшла з друку книжка «Ангел Золоте Волосся», а в 2014 –му з’явилась книга для підлітків «Як я руйнувала імперію». У своїх казках пані Зірка пише про вічні цінності українського народу близькі кожному маленькому читачеві, тому її твори не залишать байдужими жодного читача письменниці.

 

Всі події

   

return_links(); ?>