Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

13 червня 2014 року в Спілці Азербайджанської Молоді в Україні відбулася презентація нової, дуже важливої на часі книги, підготовленої керівником Центру азербайджанської мови та культури, доктором філологічних наук, професором паном Рафіком Новрузовим «Азербайджансько – український та українсько – азербайджанський розмовник».

На заході були присутні та виступили Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Його Високоповажність Пан Ейнулла Мадатлі, перший секретар Посольства Сабір Рзаєв, Голова САМУ Анар Таіров, заступник голови Асамблеї Національностей України Аркадій Монастирський, представники азербайджанської діаспори Мохлат Гусейнов та Сахіб Алієв, вчена еліта України професори Тетяна Мейзерська та Олег Кшановський, начальник відділу міжнародних зв’язків КНЛУ Світлана Казак, завідувачка бібліотекою імені Самеда Вургуна Галина Чеботарьова, та багато інших поважних гостей які сказали багато теплих слів про автора книги, про його роботу по укріпленню дружби між народами, виховну та освітню роботу з молоддю України.

Виступаючі високо оцінили просвітницьку роботу Посольства, Конгресу Азербайджанців України, САМУ, азербайджанських вчених та їх неоціненний вклад в укріплення миру та дружби між народами. Презентація пройшла на найвищому рівні, в дружній невимушеній атмосфері. В знак підтримки Азербайджаном цілісності України часто звучали патріотичні слова «Слава Україні», «Героям Слава!»

Книга стане у нагоді всім тим хто подорожуватиме в Країну Вогнів, та в Україну, як діловим людям, так і туристам, а також бажаючим розпочати вивчення мов дружніх народів. Книга містить в собі 64 найпопулярніших при спілкуванні теми, та має вдалий, зручний для користувачів формат.

За задумом молодої художниці Світлани Сувид обкладинка по кольоровій гамі відтворює прапори Азербайджану та України, всередині текст обрамляє прекрасний орнамент.

Книга видана за підтримки Азербайджанської національної нафтової компанії.

Охочих ознайомитись з книгою запрошуємо до нас в бібліотеку!

 

Всі події

   

return_links(); ?>