Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

11 червня 2014 року в Посольстві Азербайджанської Республіки в Україні відбувся захід присвячений Дню національного порятунку азербайджанського народу.

Прибуло багато поважних гостей і працівникам нашої бібліотеки була надана честь бути присутніми на цьому заході.

Перед початком заходу гості поклали полум’яні троянди до пам’ятника великого лідера Азербайджану Гейдара Алієва. Потім перед присутніми виступили Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні пан Ейнулла Мадатлі, Герой України, поет-перекладач Дмитро Павличко і президент Малої Академії Наук України, академік Станіслав Довгий.

Виступаючі розповіли присутнім про ідею свята, та величезний вклад Гейдара Алієва в розбудову сучасного Азербайджану, його незалежність та процвітання, а також про всебічну підтримку Гейдаром Алієвим нашої Батьківщини в роки її становлення як незалежної держави. Дружній народ та Президент Азербайджану пан Ільхам Алієв підтримують нашу Україну і в теперішні нелегкі часи.

Потім в затишній залі «Начхиван» пан Ейнулла Мадатлі розповів гостям заходу про історію свята, його значимість для азербайджанського народу, про життєдіяльність видатного політичного діяча сучасності, загальнонаціонального лідера народу Азербайджану Гейдара Алієва. Посол привітав українців з обранням Президентом України Петра Порошенка, та висловив глибоку впевненість в подальшій співпраці між нашими країнами та переходу азербайджано- українських міжнародних та культурних зв’язків на новий потужний імпульс.

Гості змогли переглянути відеоролик «Азербайджан – країна майбутнього».

До 200-річчя Тараса Шевченка в Посольстві відкрилась виставка картин Великого Кобзаря, було презентовано науково - освітній портал «Тарас Шевченко» який створено Малою Академією Наук України. Перед гостями виступив член Національної спілки журналістів України Алі Даміров, якого було нагороджено медаллю Т.Шевченка. Народні артисти України Фемій Мустафаєв, та Гурбан Аббасов дали можливість присутнім насолодитись піснями у їх виконані. Столичні школярі підготували блискучу програму присвячену Тарасу Шевченку.

Показ німого фільму режисера П. Чардиніна «Тарас Шевченко» виробництва 1926 року в музичному супроводі гурту «Гуляйгород» визвав надзвичайний емоційний підйом в залі, допоміг відчути живого Тараса, та поринути у його дитинство.

 

На завершення заходу кращі представники азербайджанської діаспори та українська молодь були нагороджені почесними грамотами Малої Академії Наук України.

Гості заходу познайомились з виставкою картин Тараса Шевченка, а також отримали в дарунок книгу Я. Махмудова «Переможний хід Гейдара Алієва» видану українською мовою Посольством Азербайджанської Республіки в Україні.

Фото до матеріалу люб’язно надані власним кореспондентом АзерТАдж паном Зейналом Ага-заде.

 

Всі події

   

return_links(); ?>