Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

Зроби вірний вибір для свого майбутнього! Приєднуйся до нас!

Викладачами та студентами Інституту екології економіки і права спільно з Публічною бібліотекою імені Самеда Вургуна були проведені уроки профорієнтації та тренінги для учнів 10-х та 11-х класів гімназії «Перспектива», ліцею № 157 та НВК №240 «Соціум».

Які спеціальності можна отримати навчаючись в інституті? Які документи потрібні для вступу? Як стати успішною людиною? Як досягнути успіху? Такі питання розглядалися в школах під час презентації ВУЗу. Презентація пройшла в невимушеній, дружній атмосфері.

Інститут здійснює підготовку фахівців за напрямами та спеціальностями: “Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування”, “Міжнародна економіка”, “Фінанси і кредит”, “Маркетинг”, “Психологія” за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст і магістр. Метою діяльності ІЕЕП є цілеспрямована підготовка фахівців з сучасних екологічних, економічних та психологічних спеціальностей, здатних ефективно працювати в ринкових умовах.

Навчально-виховний процес забезпечує високопрофесійний професорсько-викладацький склад. Заняття проводять члени-кореспонденти НАН України і АПН України, доктори і кандидати наук, професори і доценти, старші викладачі. Важливим напрямом діяльності ІЕЕП є науково-дослідна робота викладачів та студентів інституту. В інституті здійснюється підготовка і друк наукових, навчально-методичних посібників, монографій, статей та інших публікацій.

Інститут екології економіки і права активно розвиває міжнародну співпрацю з вищими навчальними закладами Росії, Латвії, Польщі, Словаччини, Чехії та інших держав. ІЕЕП уклав угоди і має партнерські стосунки з Ризьким інститутом менеджменту інформаційних систем (Латвія), Краківським університетом імені Комісії народної освіти (Польща), Пряшевським університетом (Словаччина) та ін. У рамках співпраці відбулось впровадження програми стажування студентів інституту у Краківському університеті імені Комісії народної освіти, спільна робота над монографією “Організація вільного часу дітей у Польщі”, участь у конференціях, спільне проведення наукових досліджень тощо.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті: http://ieep.org.ua/

 

Всі події

   

return_links(); ?>