Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

Бібліотекарі публічної бібліотеки ім. Самеда Вургуна відвідали казкове літературно-музичне свято «Охоронниця Слова» в гостях у «Калинового птаха», яке відбулося 14 травня 2014 року в Національному музеї Тараса Шевченка з нагоди виходу в світ книжки пані Тетяни Майданович «Охоронниця Слова».

З теплими словами про збірку казок та творчість Тетяни Василівни розповіли присутнім гості свята відомі письменники Тамара Коломієць, Анатолій Качан, Василь Дробот, Микола Махінчук, та молода художниця книжки Іванна Герега.

 

Гарний настрій та позитивний заряд енергії дарували присутнім справжні артисти: молодша група Великого дитячого хору Національної Радіокомпанії України, учні та викладачі музичної школи №33 Солом’янського району: молодший хор «Сяйво», старший хор «Сузір’я», читці та вокалісти Будинку дитячої творчості Шевченківського району.

Юні таланти нашого міста дали можливість дорослим гостям свята послухати вірші авторки книжки покладені на музику композитором Людмилою Левченко-Бутухановою, та поринути разом з ними в чарівний Світ Дитинства.

 

Всі події

   

return_links(); ?>